Produkty
Rajčata
Hotová jídla

B2B

Celá škála produktů pro kanál b2b

Široký sortiment, kompletní kolekce: dokonalá řešení pro profesionály

Francesco Cirio byl průkopníkem a specialistou na rajčata od roku 1856

Více než 165letá praxe stojí za jednou z nejikoničtějších značek italské kuchyně, proto ocenilo italské Ministerstvo pro ekonomický rozvoj obchodní značku Cirio označením „historická značka“ Itálie.

Značku dnes vlastní zemědělské družstvo Conserve Italia, jehož společenskou základnu tvoří přes 14 000 farmářských podniků rozptýlených po celém území Itálie, pěstujících své plodiny na „otevřených polích“ s „certifikovanými integrovanými“ systémy produkce. Poloha polí v blízkosti 10 výrobních závodů zajišťuje čerstvost a kvalitu hotových produktů, které se rozvážejí do více než 80 zemí světa.

Výlučně italský, transparentní a kvalitní dodavatelský řetězec zaručuje přímou kontrolu všech fází od výsevu po balení a redukci doby zpracování, díky níž zůstávají sklizené plodiny přirozeně čerstvé.

100% ITALSKÁ RAJČATA

 Naše rajčata jsou vždy pečlivě vybírána a zpracovávána do 24 hodin. Farmáři, agronomové i výrobní technici si dávají maximálně záležet, aby spotřebitelům dodali na stůl to nejlepší z přírody.

Společnost Cirio je díky svému neustále se rozšiřujícímu sortimentu kompletním a inovativním dodavatelem různých kategorií zemědělsko-potravinářských produktů pro sektor stravovacích služeb:

  • konzervovaných rajčat
  • zeleniny
  • hotových jídel
  • ovoce a džemů.

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits