Produkty
Rajčata
Hotová jídla

Prémiová kvalita

100%
ITALSKÁ PRODUKCE SUROVIN

Kvalita konzerv Cirio je důsledkem výjimečné kvality našich surovin a mimořádné péče, kterou věnujeme celému výrobnímu procesu od pěstování a sklizně po zpracování a balení.

 

R&D

Zaměstnáváme agronomy a laboratorní techniky s moderní odbornou přípravou

Provádíme průběžné kontroly kvality v souladu se systémem zajištění kvality během všech fází výroby: odebíráme vzorky jak na poli před sklizní, tak i během výroby, a poté kontrolujeme hotové produkty skladě.

Když říkáme, že naše produkty sledujeme „od semene až na stůl“, máme tím na mysli právě toto.

Pro záruku lepší kvality vlastní naše skupina i společnost TERASEEDS, která se věnuje produkci průmyslových semen bez GMO, ideálních pro špičkovou farmářskou produkci všech kultivarů v každém regionu Itálie.

Naše laboratoře VaV úzce spolupracují s mezinárodními univerzitami, aby své vědecké poznatky mohly prezentovat na konferencích po celém světě.

 CIRIO

Metoda

„Metoda Cirio“ v několika bodech!

  • Pečlivý výběr nejlepších semen, 100% italských, která procházejí kontrolami a vykazují se striktní zárukou absence GMO.
  • Vysoké kvalitativní normy vztahující se na suroviny, pěstované v těch nejpříhodnějších oblastech Itálie: Pádská nížina v severní Itálii, Maremma ve středoitalském Toskánsku a Apulie a Sicílie na jihu země.
  • Certifikovaná integrovaná produkce, pěstitelské metody šetrné k životnímu prostředí, které optimálně využívají přírodní zdroje a omezují veškeré druhy aditiv.
  • Pokročilé agronomické postupy pro záruku té nejvyšší kvality rajčat, sklízených ve správném stupni zralosti.
  • Továrny blízko místům sklizně: zkrácená doba přepravy zaručuje čerstvost rajčat.
  • Sklizeň a zpracování do 24 hodin pro zachování autentické chuti rajčat.
  • Přísný kontrolní systém zajištění kvality.

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits