Produkty
Rajčata
Hotová jídla

VSTUPTE DO SVĚTA CHUTI 

ITÁLIE

Italská kuchyně je jednou z nejstarších a nejvýše ceněných kuchyní na světě; některé z pokrmů, které si dnes vychutnáváme po celém světě, jako například polenta, se od časů, kdy se před nějakými 2000 lety vařily římským vojákům, téměř nezměnily.

RAJČATA

KLÍČ K ITALSKÉ KUCHYNI

Rajčata (v italštině pomodori, tedy „zlatá jablka“) byla původně dovezena evropskými objeviteli z Ameriky. V italském podnebí se jim začalo dařit a jejich pěstování se rychle rozmohlo, až se pro Italy stala běžnou a nepostradatelnou složkou při každodenní přípravě pokrmů.

Rajčata bezesporu italskou kuchyni značně ovlivnila. Umožňují univerzální využití a svou sytou zářivou barvou a plnou chutí obohacují mnohé pokrmy, které se stále těší oblíbenosti po celém světě.

Ať už v těch nejluxusnějších restauracích či při každodenním domácím vaření, žádný z produktů nedefinuje italskou kuchyni lépe než právě rajče – a na ně je společnost Cirio skutečným odborníkem.

Zjistěte více o

Cirio Skupina

© 2022 Conserve Italia Soc. coop. agricola - Sede Legale: via Paolo Poggi 11 - 40068 San Lazzaro di Savena (BO) - C.F. 02858450584 - P.I. 00708311204 - Num. Iscr. Registro imprese di Bologna : 02858450584 - Credits